Kubki reklamowe ceramiczne – jakie są ich zalety?

Posted on

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Wybierając kubek, który ma posłużyć w roli prezentu dla klienta, pod uwagę wziąć należy kilka kluczowych kwestii. Pierwsza z nich to wygląd kubka. O zaprojektowanie nadruku, jaki ma się znaleźć na jego powierzchni, warto poprosić firmę specjalizującą się w świadczeniu tego typu usług. Dany wzór znajdować może się zarówno na środku kubka, jak i w jego wnętrzu, a nawet na uchu. Na powierzchni takiego produktu umieścić można logo przesiębiorstwa, hasło reklamowe czy adres strony internetowej. Dostępne na rynku kubki różnić mogą się od siebie także materiałem wykonania. Jednym z nich jest ceramika. Jakie są jej główne zalety?Kubki reklamowe ceramiczne są między innymi trwałe i odporne na szkodliwe działanie różnego rodzaju czynników. Najwyższej jakości produkty tego typu z powodzeniem posłużą nam przez wiele lat. Takie kubki pokrywane są specjalną warstwą ochronną, co sprawia, że środki chemiczne, między innymi te, które zawierają w swoim składzie płyny do mycia naczyń, nie ulegają wchłanianiu przez porowatą powierzchnię. Kluczową kwestią, którą należy tu wziąć pod uwagę jest wykończenie takiego naczynia. Najlepiej, by było ono matowe – błysk świadczy bowiem o zastosowaniu szkodliwych substancji. Do zalet ceramicznych kubków zaliczyć można także ich odporność na działanie wysokich temperatur, co sprawia, że bez obaw umieścić można je w kuchence mikrofalowej.

Kubki reklamowe wyprodukowane z ceramiki są bardzo łatwe w utrzymaniu. czystości. Wszelkiego rodzaju zabrudzeń z łatwością pozbędziemy się z ich powierzchni przy użyciu wody, bez konieczności stosowania szorstkiej myjki – a co za tym idzie – ryzyka powstania zadrapań.

Kubki reklamowe ceramiczne są również niezwykle estetyczny. Tego typu produkty dostępne są w rozmaitych kształtach, wzorach oraz kolorach. Doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, białych kubków jest ich wersja kolorowa. Z ceramiki produkuje się jednak nie tylko kubki, lecz także talerze czy miski. Gustownie zaprojektowany kubek ceramiczny doskonale sprawdzi się w roli podarunku dla klienta.

Tags: , ,